Studio fryzjerstwa artystycznego
englishStudio Piwowar Styl Agaty na Facebook

Oferta

Oferujemy pełny zakres usług fryzjerskich zarówno damskich jak i męskich. Do każdego z naszych klientów podchodzimy indywidualnie dlatego wykreowane przez nas fryzury są dobrane według ściśle określonych technik i wytycznych. Każda wizyta w naszym studio rozpoczyna się diagnozą włosów oraz rozmową, która ma na celu ustalenie oczekiwań klienta związanych z nowym wizerunkiem.
Naszą priorytetem jest koloryzacja oraz odważne cięcie. Szeroka gama kolorów i odcieni jaką posiadamy, pozwala traktować nam nasz zawód jako sztukę. Doskonale wykwalifikowany zespół stylistów, odnoszących liczne sukcesy na międzynaradowej arenie fryzjerskiej zadba o to aby każdy kolor i cięcie był dostosowany do Państwa wyglądu zewnętrznego, osobowości, pracy zawodowej oraz stylu życia. Gwarancją naszej pracy są renomowane kosmetyki do stylizacji oraz pielęgnacji włosów.

Kolejnymi atutami naszego studio jest przestronne, klimatyzowane wnętrze gdzie poczują się Państwo zrelaksowani po ciężkim dniu pracy. Dla klientów pragnących uzyskać piękną, słoneczną opaleniznę proponujemy najwyższej klasy solarium, wyposażone w takie funkcje jak bryza i aromaterapia. Specjalizujemy się również w profesjonalnych przygotowaniach modeli i modelek do komercyjnych sesji zdjęciowych i pokazów mody.
oferta oferta


© Studio Piwowar - Wszystkie prawa zastrzeżone